20 April, 2012

Uzdrówcie swą przestrzeń energetyczną

Każde z was żyje w przestrzeni energetycznej, która jest w wibracji i częstotliwości waszych życiowych lekcji i uzdrawiającej podróży. Wewnątrz tej przestrzeni przyciągacie do siebie sytuacje i ludzi, którzy mają podwójne zadanie. Pierwszym z nich jest połączenie się z wami na energetycznym poziomie waszego uzdrawiania. Drugim zadaniem jest utrzymanie tej energii aż do czasu, gdy wasze uzdrowienie będzie całkowite. Choć możecie winić innych za to, że blokują przepływ energii w waszym życiu, są oni jedynie częścią waszej uzdrawiającej podróży, i utrzymują tę energię dla was, abyście mogli zakończyć wasz cykl uzdrawiania. Jest to ich zobowiązanie w stosunku do was i uczynią oni co tylko mogą, aby te energię utrzymać aż do momentu, gdy uzdrowienie się dokona.
Kontrakt duszy, jaki zawieracie, polega na uzdrowieniu i transformacji. Jego wypełnienie jest najwiekszą podróżą, jaką kiedykolwiek przedsięwzięliście, jedynym celem tego życia i wszystkich innych. Taki jest cel waszego życia i życia całej ludzkości. Gdy pozwalacie, aby uzdrowienie się dokonało, oczyszczacie energetyczną przestrzeń, jaką inni dla was utrzymują, i uwalniacie siebie i ich z tej energetycznej częstotliwości. Ale bez waszego świadomego rozpoznania tego kontraktu, pragnienia i intencji uzdrowienia oraz działań niezbędnych, by się ono wydarzyło, czujecie, że utknęliście, gdyż znajdujecie się w przestrzeni energetycznej, która nie zostanie uwolniona zanim nie dokończycie procesu uzdrawiania, tak jak obiecaliście to zrobić.
Uzdrowienie jest obietnicą pomiędzy każdym z was i Źródłem, jest to zobowiązanie duszy, aby przywrócić ziemską energię do jej najwyższej częstotliwości bezwarunkowej miłości. Każde z was poczyniło tę obietnicę i każde będzie powracać do ludzkiej formy, aż obietnica ta zostanie wypełniona. Nie istnieje tu limit czasu, nie ma kary za niedokonanie tego, ani osądu w kwestii jak dobrze wam się to udaje. Istnieje tu jednak zobowiązanie, aby zmienić waszą częstotliwość, wyprowadzając ją poza energetyczną przestrzeń uzdrawiania ku wyższym wibracjom, i na to zobowiązanie nieświadomie przystajecie aż do czasu, kiedy dokonacie uzdrowienia, którego się podjęliście. I każdy w waszej grupie duszy uczestniczy w wypełnieniu tej obietnicy.
Całość waszej ścieżki życia jest dostrojona do procesu uzdrawiania i nie możecie wejść w wyższą wibrację, dopóki uzdrowienie nie będzie kompletne. Wiedza na temat tej obietnicy pozwala wam wstąpić w wyższą wibrację, kiedy już wybaczycie, uwolnicie siebie i wszystkich innych z energetycznej przestrzeni uzdrawiania i wyrazicie intencję dla waszego życia poza tą przestrzenią. Czy chcecie doświadczać miłości, radości, dobrobytu i spokoju? One dostępne są poza przestrzenią uzdrawiania. Czy chcecie mieć bardziej spełniające, harmonijne i radosne relacje? One też są do uzyskania poza tą energetyczną przestrzenią. Kiedy już zezwolicie na to, by uzdrowienie się dokonało, swobodnie możecie wykroczyć poza cel uzdrawiania ku celowi określonemu przez wasze intencje, i stworzyć swe własne niebo na Ziemi, które spełni się w waszej rzeczywistości, a także w rzeczywistości Ziemi.

Przekazała Jennifer Hoffman
16 kwietnia 2012
Copyright (c) 2012 by Jennifer Hoffman  
Przetłumaczyła wika  

2 comments:

  1. W jaki sposób uzdrawiać swoją przestrzeń energetyczną? Dziękuję za odpowiedź z góry.

    ReplyDelete
  2. Tak..tak, więcej takich przekazów! :)
    dziękuję twórcom i współtwórcom.

    Q.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.