11 April, 2012

Wszechświat zawsze mówi TAK

Nic nie jest wam odmówione, a jeśli nie widzicie w swym życiu upragnionych przez siebie rezultatów, to nie dlatego, że Źródło was nie wysłuchało, nie wprawiliście w ruch energii, albo nie jesteście tego godni, ale dlatego, że wasze duchowe „tak” i wasze materialne „tak” nie są dostrojone. Duchowe ”tak” reprezentuje umowę energetyczną, materialne „tak” – materialny wynik. Odpowiedzią Wszechświata jest zawsze TAK; rezultat nie zawsze jest dostrojony do duchowego „tak”, ponieważ do tego potrzebne jest, żebyście byli dostrojeni do tego, o co prosicie. A gdy nie widziecie rezultatów, jakie pragniecie ujrzeć, sprawdźcie swoje dostrojenie do swej intencji, gdyż Wszechświat zawsze odpowiada wam „tak”.

Zawsze manifestujecie z poziomu intencji, ale nie zawsze w pełni wyrażacie intencję tego, co próbujecie zamanifestować. Być może prosicie o finansowy dostatek, ale wasze przekonania i myśli skoncentrowane są na braku. Dzięki dostatkowi finansowemu wasze życie może się zmienić, ktoś może was poprosić o finansowe wsparcie, możecie mieć możliwość spełnić swe największe marzenia, mogą się też zmienić wasze zobowiązania czy relacje. Intencja się pojawia, ale nie ma odpowiedniej koncentracji. Energia zawsze odpowiada na waszą prośbę, ale możecie nie być zestrojeni z tym, o co poprosiliście.

Im bardziej się zbliżacie do życia w wyższych wymiarach, tym bardziej jesteście połączeni z energią stwarzania. Choć wasze manifestacje mogą się pojawiać szybciej, wciąż musicie być zestrojeni z prawami Wszechświata, które władają manifestacją i współ-tworzeniem. Wszechświat zawsze wspiera wasze pragnienia, ale musicie być zestrojeni z każdym ich aspektem, albo będziecie sfrustrowani widząc, że spełnienie się nie pojawia. Każda intencja jest spełniana; co było prawdziwą naturą waszej intencji i jaka energia ją wspierała? Może stanowić to dla was zagadkę, ale nie jest to zagadką dla energii, z którą pracujecie.

Gdy jesteście bliżej światła i wyższych wymiarów istnienia, silniej uwydatniają się wszelkie obszary, w których jesteście oddzieleni od swego własnego światła, wliczając w to wasze poglądy, myśli, uczucia, przeszłość, strach czy gniew. Te emocjonalne energie współzawodniczą z waszą intencją i blokują przepływ energii, która ma zasilać waszą najwyższą intencję. I podczas gdy Wszechświat zawsze odpowiada „tak”, odpowiada on waszej najniższej wibracji energetycznej. Gdy poznacie wasze lęki i je uwolnicie, zrozumiecie wasze bloki i je usuniecie, i będziecie gotowi na wyrażenie i doświadczenie waszego najwyższego celu i potencjału, wasze duchowe i materialne „tak” będą działały jako jedność i połaczą was z waszym najwyższym dobrem.


Przekazała Jennifer Hoffman
20 lutego 2012
Copyright ©2012 by Jennifer Hoffman and Enlightening Life OmniMedia, Inc.
Przetłumaczyła wika

1 comment:

  1. super :) to znak, że tu mnie przywiódł Archanioł Uriel, bym to przeczytała

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.