29 March, 2012

Błogosław i uwalniaj

Przetłumaczyła Wika
.
Proces transformacji zaczyna się, kiedy jesteście świadomi waszego braku satysfakcji czy szczęścia w swojej obecnej rzeczywistości. Pod względem energetycznym to już wydarzyło się dla was w duchu na najwyższych poziomach waszej istoty, i gdy zaczyna to wkraczać do gęstości waszej fizycznej, mentalnej i emocjonalnej świadomości, możecie albo zająć się osądzaniem, albo poszukać sposobów uwalniania energii. Jeśli osądzacie daną sytuację, wzmacniacie strach. Jeśli błogosławicie i uwalniacie ją, obejmujecie nowe energie, które możecie przyjąć i zezwolić, aby wydarzyła się przemiana.

Przemiana wydarza się poprzez uwolnienie, poprzez energetyczne odłączenie i zamknięcie tego, co już dłużej nie służy waszemu najwyższemu dobru i ścieżce wzniesienia. Na poziomie ducha jest to naturalny proces, dzięki któremu wzniesienie wydarza się lekko i bez wysiłku. Wzniesienie jest ruchem energii od niższych do wyższych poziomów, jest przebudzeniem waszej boskości i ponownym połączeniem w was tego co ludzkie, i tego co boskie. Ale w gęstości właściwej dla ludzkości jest ono okazją dla osądów i strachu, dla przyjęcia poziomu spełnienia, który może nie być odpowiednim potencjałem dla tej sytuacji. Wasze ego pragnie odnosić sukcesy, pragnie w każdej sytuacji być radosne i spokojne. Czasami musicie po prostu błogosławić i uwalniać.

Finał, jakiego ego sobie życzy, zawsze ma spełniać jego własny cel, który może nie być dostrojony do wiedzy duszy o tym, że  wszystko jest w boskim porządku, że nauczyliście się tego, czego potrzebowaliście i że jesteście kompletni na energetycznym planie. Dopełnienie energetyczne nie jest tym samym, co spełnienie emocjonalne i mentalne, które są dziedzinami podporządkowanymi ego. Ego pragnie być nagradzane za swoje wysiłki, poświęcenie, wkład pracy i energii. Dusza pragnie, żebyście poznali pozbawione wysiłku przejście do nowych wymiarów istnienia, które są osiągane, gdy błogosławicie i uwalniacie.

Gdy wdychacie błogosławieństwo pochodzące z lekcji, których doświadczyliście, wraz z wydechem uwalniajcie wszystkie energetyczne połączenia, pozwólcie łasce bezwysiłkowości obdarzyć was energetycznym domknięciem i dopełnić uzdrowienia, tak aby przemiana mogła się wydarzyć. Uwolnijcie energetyczne połączenie z bólem i strachem, a połączcie się z radością i pokojem. Pozwólcie, by to energetyczne domknięcie dotarło również do waszych emocji, tak abyście pamiętali, że jesteście godni radości, pokoju i miłości, których pragnie dla was duch, wiedząc, że jest to możliwe, gdy jesteście gotowi błogosławić i uwalniać energie, i w ten sposób tworzyć pokój pośród ego i emocji.

19 marca 2012

Copyright (c) 2012 by Jennifer Hoffman.

1 comment:

  1. Dokładnie tego teraz potrzebowałam! Dziękuję ♥
    Ana

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.