19 March, 2012

Równowaga pomiędzy Stwórcą i Współ-Stwórcą

Przetłumaczyła Wika
 .
We Wszechświecie istnieje Stwórca, centralne Źródło mocy i światła.  Może być ono opisane jako wszechwiedzące i potężne, ale to podejście ogranicza to, co nie może być ograniczone.  Opisywanie Stwórcy to jak opisywanie powietrza: czym ono jest, gdzie jest, w jaki sposób, ile go jest? To są pytania, które nie mają odpowiedzi i próba zrozumienia Stwórcy jako obiektu – tak jak w przypadku opisu powietrza – zamiast po prostu uznania jego istnienia, nie zezwala na pełne połączenie ze Stwórcą i wykorzystanie jego możliwości.

Stwórca jest we wnętrzu i wszędzie wokół każdego z was, tak samo jak powietrze. Stwórca zależy od każdego z was, tak samo jak wy zależycie od Stwórcy. Stwórca istnieje dla i w imieniu każdego z was, tak samo jak wy istniejecie dla i w imieniu Stwórcy.  Razem jesteście źródłem i wykorzystaniem energii, która pozwala całości stworzenia się przejawić. Bez was nie istnieje stwarzanie, a bez Stwórcy nie ma z czego tworzyć. Jedno jest niezbędne drugiemu i istnieje doskonała równowaga i równość w tej relacji.

Od Stwórcy pochodzi źródło energii, w niekończącym się i nieograniczonym przepływie, który jest dostępny dla was i dzięki któremu możecie tworzyć. Jako współ-stwórcy używacie tej energii, aby stwarzać to, co istnieje w waszej rzeczywistości, w świecie i we Wszechświecie. Całość stworzenia płynie ze skali mikro do makro, z indywidualnej rzeczywistości, którą znacie jako wasze życie, do Wszechświata, który was otacza. Wiecie, że wszystko jest połączone, więc jak możecie myśleć, że nie jesteście częścią przepływu kreacji w każdej części Wszechświata?

Każde wcielenie reprezentuje wypełnienie kontraktu duszy i uzdrawiającą podróż, która ten kontrakt stanowi, będąc obietnicą stwarzania wspólnie ze Stwórcą. To właśnie zgodziliście się stwarzać dla siebie i dla Ziemi w każdym wcieleniu. Każda istota we Wszechświecie, we wszystkich wymiarach czasu i istnienia, we wszystkich energetycznych wibracjach i częstotliwościach ma tego rodzaju umowę pomiędzy Stwórcą i sobą jako Współ-Stwórcą. Zaakceptujcie, że jesteście współ-stwórcami, a wtedy będziecie mogli wypełnić swoją obietnicę wspólnego stwarzania i wejdziecie na wyższe poziomy spełnienia w każdym obszarze swojego życia, stając się źródłem energii, jakiego Stwórca potrzebuje dla zamanifestowania nieba na Ziemi.12 marca 2012
Copyright (c)2012 by Jennifer Hoffman.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.