01 December, 2010

Twoje Słowa

Słowa, które wypowiadasz są potężnymi siłami tworzenia.  Gdybyś mógł zobaczyć energie za swoimi słowami i jak one nakazują, reagują i manifestują, używałbyś ich bardzo ostrożnie.  Jednak używasz słowa jako metodę komunikowania się, nie wiedząc, że również komunikujesz się na wielu innych poziomach za każdym razem gdy mówisz. Jak używałbyś słów, gdybyś wiedział, że są one twoim narzędziem do manifestacji?  Czy używałbyś innych słów, gdybyś wiedział, że kiedy mówisz, komunikujesz się z całym Wszechświatem?
Każde słowo, które wypowiadasz ma rezonans energetyczny, który przyciąga swój odpowiednik i tworzy formę, która pasuje do jego wibracji.  Tak więc z każdym słowem tworzysz formę i strukturę, łącząc się z podobnymi energiami, odpychając inne i tworząc nowe światy.  Gdybyś mógł to  zobaczyć na poziomie energetycznym, byłbyś świadomy aktywności, która
cię otacza za każdym razem gdy mówisz.  Dlatego musisz dobierać słowa ostrożnie, będąc świadomym tego jak mają ci one służyć i co tworzysz i przyciągasz do swojego życia.
Ponieważ wierzysz, że słowa są elementem świata fizycznego, nie kojarzysz ich z duchowym aspektem.  Uważasz, że używasz słów do komunikowania się na poziomie fizycznym, a poprzez myśli i modlitwy przemawiasz do świata ducha.  Jednak zawsze komunikujesz się z duchem przez każdego rodzaju komunikacj
ęDuch nie jest selektywny, więc każde słowo jakie wypowiadasz jest traktowane z jednakową uwagą.  Duch nie jest osądzający, więc każde słowo jest traktowane tak samo. Twoje życie rozwija się wielo-wymiarowo z każdym słowem.  Wszystko co istnieje w twojej rzeczywistości jest tam dlatego, że przyzwałeś to do istnienia poprzez swoje słowa.  Każde słowo ma moc i potężnie tworzyChciałbyś wiedzieć jakie są twoje dary, lecz nie bierzesz pod uwagę swojego najpotężniejszego daru; słów które wypowiadasz.
Pamiętaj, że każde słowo tworzy i nie ma
słowa bezsilnego.  Dają one komendy energiom trzeciego wymiaru i przywołują formę do życia. To jest twoja moc i dar, więc używaj go ze świadomą intencją.  Bądź świadomy mocy, którą posiadasz, aby nakazywać swojej rzeczywistości do tworzenia siebie i do kreowania świata dzielonego przez ludzkość. Twoje słowa są darem do tworzenia, wykorzystuj je do tworzenia życia takiego jakiego chcesz. 
Udostępnione z Miłością

 24 czerwiec, 2010

Tłumaczyła: Krystal

1 comment:

  1. piękne teksty, piękne tłumaczenie, piękne wibracje:))
    Dziękuję:)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.