15 December, 2010

Przyjmij Podarunek MiłościWszystko, co do ciebie przychodzi w życiu jest podarunkiem.  Każda osoba na twojej ścieżce jest dawcą i miłość jest w przyjmującym, w darze i w dawcy.  Przyjmowanie pomaga pozamykać cykle, zbalansować energie, uwolnić kontrakty.  Pomaga w kochaniu i docenianiu  samego siebie i przygotowaniu się do nowych cykli istnienia.  Nie możesz być skutecznym dawcą, jeśli nie jesteś gotowy na otrzymywanie, ponieważ dary są bez wartości, jeśli nie mogą być zaakceptowane.  Przyjmując możesz mieć obawę przed zobowiązaniem się, uczuciem niegodności, byciem komuś dłużnym, czy zadłużeniem karmicznym.  Ale prawdę mówiąc, te rzeczy mogą się wydarzyć, jeśli tych darów nie przyjmiesz.
Dar miłości przychodzi do was w różnych formach i nie wszystkie te dary postrzegasz  jako miłość.  Często są one ukryte pod postacią karmy, problemu lub straty.  Innymi razy wydają się lekcjami ego i zobowiązań, które powodują ból i smutek.  Uważasz, że dar miłości jest cudowny, miły, łagodny i rozważny, ale tak naprawdę jest on pełną miarką rozliczeń, oczyszczeniem, krokiem do przodu i potencjałem na Wzniesienie o jakie prosiłeś.
Dar jest uwolnieniem od najbardziej gęstego trzeciego wymiaru energii.  Jeśli osądzasz dar, ponieważ przynosi ci ból zamiast radości, osądzasz dawcę, ponieważ czujesz, że jest on twoim wrogiem, albo osądzasz miłość, ponieważ nie czujesz się z tym dobrze, to zaprzepaściłeś szansę na uzdrowienie.  Każdy dar, który zaakceptujesz staje się w twoim życiu światłem pomocnym do osiągnięcia ogólnego celu uwolnienia od tego, co ogranicza twoją duchową drogę do uzdrowienia.  I w każdym akcie przyjmowania jest zakończenie poprzez uwolnienie się od strachu i innych energii, które widzisz jako bloki na swojej ścieżce do uzdrowienia. To nie są jednak bloki, to są po prostu energie, które zgodziłeś się przemienić do ich wyższego aspektu i uwolnić je z ziemskiej siatki.
Każdy nauczyciel jest kimś, kto cię kocha, nie z punktu widzenia romantyczności, ale z założenia, że zgodził się on być lustrzanym odbiciem jakiegoś aspektu twojej energii.  Ci, którzy żyją w swojej ciemności, pomagają ci odnaleźć twoje Światło.  Ci, których działania są wykorzystaniem, brakiem zaufania i bezsilnością, dają ci dar pokoju, wolności, mocy i radości.  Znajduj dar miłości w każdej rzeczy, a wtedy będziesz mógł pobłogosławić, docenić i uwolnić swojego dawcę.  Zrozum, że każdy podarunek i dawca jest miłością i następnie otrzymuj te dary z wdzięcznością i przez to będziesz mógł ofiarować sobie dar uzdrowienia i finalizacji.

26 październik, 2010

Tłumaczyła: Krystal

5 comments:

 1. Twoja nowa strona jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również przepojona miłością i ciepłem, które emanują od Ciebie osobiście, i które są tak bardzo odczuwalne na tej stronie.
  Wspaniała praca, widać dużo włożonego serca i zaangażowania osobistego.
  Przyjmuję Twój podarunek miłości i dziękuję z głębi mojego serca.
  Zbig

  ReplyDelete
 2. Zbig, dziękuję serdeczne za ten wspaniały i bardzo ciepły komentarz. Dawanie w tym wypadku sprawia mi ogromną satysfakcję :)

  ReplyDelete
 3. Krystal Bardzo dobra ta sronka z przekazami od aniołów i bardzo ptrzebna podnosząca na duszy .Wielkie Dzięki Ci za Tę stronę.
  Pozdrawiam
  Marian

  ReplyDelete
 4. Marian, dziękuję za miły komentarz, postaram się tu publikować przekazy Uriela przynajmniej raz w tygodniu :)

  ReplyDelete
 5. piekne i ciepłe sa TWoje słowa..dziękuję .. za inspiracje

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.