31 October, 2011

Wymiary woli

.


Wasza wolna wola jest darem Źródła, abyście mogli zarządzać energią trzeciego wymiaru. Na tym obszarze możecie robić wszystko, czego sobie życzycie, ponieważ macie tutaj nieograniczoną władzę i kontrolę nad energią. Jednak często używacie swej woli w sposób, który wam nie służy i nie rozpoznajecie również, że wasza wola istnieje jako energia wielowymiarowa, zawierająca pięć lub więcej wymiarów istnienia. Aspekt każdego wymiaru ma swój cel i wszystkie muszą być używane razem – po to, aby wprawić w ruch potężną zdolność do manifestacji, która jest waszym przyrodzonym prawem, a także po to, byście w określony sposób spełnili swój cel stwarzania energii dla procesu Wzniesienia.

W 1-szym wymiarze wasza wola istnieje jako energia światła i ciemności, którą znacie jako miłość lub strach. Wybór, jakiego dokonujecie w tej sprawie pozwala wam przejść do 2-go wymiaru, który jest strukturą lub formą. W tym wymiarze wasza wola stwarza rzeczywistość, której forma zależy od tego, w której energii 1-go wymiaru się znajdujecie. Trzeci wymiar jest energią emocji, gdzie oceniacie światło, ciemność i formę z punktu widzenia tego, jak czujecie się z tym, co stworzyliście. Aby przejść do czwartego wymiaru potrzebujecie dowiedzieć się, na czym polegają energie wybaczenia i bezstronności, które stanowią lekcje 3-go wymiaru.

W 4-tym wymiarze istnieją cel i intencja, które prowadzą was z nieświadomych energii emocji w kierunku większej kontroli nad tym, co stwarzacie – a co wymaga przerobienia lekcji 3-go wymiaru dotyczących bezstronności i przebaczenia. W 5-tym wymiarze otrzymujecie wizję i wewnętrzną wiedzę, co wymaga wiary i zaufania oraz pełnego połączenia ze Źródłem i waszą mocą jako współtwórców. Kiedy przybywacie do 5-tego wymiaru, wasza wola jest bezpośrednio połączona z waszymi najwyższymi aspektami, waszą wyższą jaźnią i Źródłem i tu właśnie stwarzacie niebo na ziemi.

Rozumiejąc wielość wymiarów waszej woli możecie dowiedzieć się, w jaki sposób stwarzacie i z czego stwarzacie. Strach jest najniższym poziomem wibracji i energią najmniej sprzyjającą i pożyteczną, ale wybór, by przebywać pośród energii miłości i światła jest jedną z lekcji, przeznaczonych dla ludzkości. Uwolnienie od osądzania i samo-obwiniania oraz wybaczenie stanowią most prowadzący do najwyższych wymiarów istnienia. Użyjcie swej woli, by stworzyć rzeczywistość, jakiej najbardziej pragniecie dla siebie samych, a to, że użyjecie swej woli, by służyła ona waszemu celowi, rozprzestrzeniając energie miłości i doświadczając życia jako najwyższego przejawu waszego światła, stanie się dobrodziejstwem dla świata.

17 października 2011

Przetłumaczyła Wika

1 comment:

  1. To ciekawe, Wolna Wola jest darem Źródła...
    jak ważne jest zrozumienie jej znaczenia zwłaszcza ,że w Biblii nic o tym nie ma . Jest słowo "wola" ale to dotyczy Woli Boga .Jest jeden cytat ale ma inne znaczenie Lukasza 22/42.
    Tak ważny dar pominięty...

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.