19 September, 2011

Jesteście zawsze w miłości

.


Miłość was otacza, jest wszędzie wokół was, przenikając wszystko we Wszechświecie.  Jesteście miłością, ona jest wami i jesteście w niej zawsze.  To nie jest emocjonalna miłość, jakiej poszukuje ego, której potrzebuje ono jako nieustannego przypomnienia o tym, że jesteście godni miłości.  To jest miłość najwyższej oktawy, miłość, która może być odczuwana w najwyższej czakrze serca, miłość, która uzdrawia a nie potrzebuje uzdrowienia, miłość, która kocha i nie potrzebuje być kochana, miłość, która jest radosna, ale nie potrzebuje radości.  Jest to miłość, w której jesteście zawsze zanurzeni, niezależnie od tego, w jakiej znajdujecie się sytuacji czy okolicznościach, otacza was ona przez cały czas, ponieważ jest ona tkaniną Wszechświata.

Ta miłość nie wymaga partnerów, relacji, ani emocji z nimi związanych. To, czego doświadczacie jako miłości w powyższych sytuacjach, jest odbiciem waszej potrzeby potwierdzenia miłości duchowej na materialnym planie. Poszukujecie miłości z poziomu ego i ignorujecie miłość, która jest wokół was, ponieważ nie ma w waszym życiu innej osoby, która by tę miłość odzwierciedliła. W ludzkiej podróży ku miłości wiecie, że macie miłość i jesteście kochani, kiedy ktoś inny was kocha. W duchowej podróży miłości wiecie, że jesteście kochani, ponieważ jesteście miłością, miłość jest wszędzie wokół was, a wy jesteście zawsze pośród energii miłości.

Bycie kochanymi i bycie w stanie zakochania to różne aspekty tej zasady. Stan bycia w miłości to sposób, w jaki potwierdzacie, że jesteście zawsze w energii miłości.  Istnieją dwa aspekty bycia w miłości, jeden oparty jest na energii duchowej, drugi jest materialny i emocjonalny.  Bycie w miłości z poziomu ducha oznacza po prostu, że uznajecie, że miłość jest wokół was, miłość z której pochodzicie i która jest w was jako wasze boskie światło.  Bycie w miłości z poziomu ego oznacza, że świat musi wam udowadniać, że jesteście kochani, czy to dzięki temu, że macie pełen miłości związek, czy dlatego, że jesteście kochani przez przyjaciół i rodzinę, czy też jesteście doceniani za to, kim jesteście i co robicie. Wszystkie te sytuacje mają pewną wspólną cechę: stanowią część waszego świata zewnętrznego i wszystko, co mogą zdziałać, to odzwierciedlać wasz wewnętrzny stan bycia w miłości.

Kiedy spoglądacie na świat zewnętrzny, poszukując potwierdzenia waszych wewnętrznych potrzeb, jesteście często niezadowoleni z rezultatów, ponieważ zewnętrzna rzeczywistość nie może być czymś więcej niż wewnętrzna istota.  Czymkolwiek jesteście wewnątrz, odbija się to zawsze w waszej rzeczywistości, w ludziach i sytuacjach, które są częścią waszej wewnętrznej podróży.  Stawanie twarzą w twarz ze światem każdego dnia ze świadomością, że jesteście miłością i zawsze pośród  miłości stwarza rezonans, którzy pozwoli miłości ujawnić i rozwinąć się dla was, w każdej relacji, na każdym kroku waszej podróży.  Być miłością to znać miłość; być w miłości to posiadać miłość, a żyć w obecności i dobrostanie bezwarunkowej miłości to poznać niebo na ziemi.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.