28 May, 2013

Jesteście Słowem Boga

Jesteście Słowem Boga, ekspresją boskiego światła i bezwarunkowej miłości w ludzkiej formie. Zadanie, jakiego podjęliście się w tym i każdym życiu, nie polega na ślepym podążaniu za Słowem Boga, na robieniu tego, co wam każą, i podążaniu ścieżką, jaka stwarzana jest dla was lub w waszym imieniu. Waszym zadaniem jest bycie Słowem Boga jako pojedynczy i unikalny przejaw Boga czy też Źródła w ludzkiej formie. To Słowo jest waszym unikalnym punktem połączenia, to poprzez to Słowo stwarzacie niebo na Ziemi i ofiarowujecie swe dary światu. Wy jako Słowo Boga ucieleśniacie unikalne światło w tym świecie. Jakim słowem pragniecie być i w jaki sposób pragniecie je ucieleśnić? Wybór należy do was. To Słowo daje wam moc; to, w jaki sposób decydujecie się go użyć i urzeczywistnić zezwala wam na dostęp do jego mocy.

Wasza ludzka obecność jest naczyniem dla ducha, pojemnikiem dla energii światła i prawdy, której ten świat potrzebuje, aby się wznieść ponad swoje człowieczeństwo i objąć swoją boskość. Nie jest to zapisane jako Słowo Boże, za którym cała ludzkość powinna podążać, jest to stwarzane poprzez indywidualne światło, jakim jesteście jako Słowo Boga, a każde z nich jest boskim ambasadorem światła, który przynosi boskie światło i prawdę temu światu. Bez was duch nie ma dostępu do świata materialnego; bez ducha prowadzi was ego i nie macie dostępu do swego boskiego celu i kierunku. Jako Słowo Boga ucieleśniacie ducha, dostarczacie mu intencji, punktu skupienia i sposobu przejawienia. Wy jako Słowo Boga to wy jako Źródło w działaniu.

Słowo jakim jesteście - to wasz wybór. Możecie uosabiać dowolny aspekt energii Źródła jaki wybierzecie: radość, pokój, miłość, obfitość to niektóre możliwości. Bądźcie świadomi, że w energii Źródła nie istnieje osąd, dlatego Słowo obecne jest również w tych, którzy uczą poprzez strach i oddzielenie. Celem tego zadania jest ponowne połączenie i wzniesienie, i osiągane jest to na wiele różnych sposobów. Bycie Słowem Boga oznacza, że znacie siebie jako boskie istoty i jesteście gotowi wyrażać swoją boskość w świecie, poprzez swoje życie, swoje wybory i intencje. Nie wymaga to, abyście byli dobrzy czy też 'święci'; wymaga to, abyście rozpoznawali siebie jako całość, uosabiając swe człowieczeństwo i swoją boskość we współ-stwórczym partnerstwie, które umożliwia najwyższą ekspresję waszego połączenia ze Źródłem oraz zezwala na intencję, aby być naczyniem boskiej energii i światła.

Wybierzcie jakim Słowem pragniecie być i obejmijcie jego energię. Zmieńcie swój wybór, gdy poczujecie się zainspirowani ku temu, by w pełniejszy sposób istnieć w swym celu bycia współ-stwórcą ze swym boskim połączeniem. W nieskończonym i obfitym Wszechświecie istnieją nieskończone i obfite możliwości aby się uczyć, uzdrawiać, transformować i wznosić, i kiedy podejmujecie się tego w ramach swej własnej podróży, stwarzacie to również dla tego świata. Nie istnieją ograniczenia w waszej zdolności wyrażania energii Źródła, i kiedy jesteście najlepszym, najpotężniejszym i najwyższym wyrazem samych siebie jako boski człowiek, i naczyniem dla Źródła, jesteście najwyższym i najpotężniejszym słowem Boga, przejawionym jako wy sami.

Przekazała Jennifer Hoffman, 17 marca 2013
http://enlighteninglife.com/you-are-a-word-of-god/
Przetłumaczyła wika   No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.