20 January, 2013

Bądźcie życzliwi dla siebie nawzajem


Bądźcie życzliwi dla siebie nawzajem, praktykujcie współczucie wobec do każdego, żyjcie z akceptacją samych siebie oraz innych. Żyjcie pośród pełni swej mocy i doskonałości w każdej chwili. Kiedy jesteście życzliwi w swych relacjach z innymi, ofiarowujecie im dar akceptacji, miłości i współczucia. Życzliwość to coś więcej niż bycie miłymi dla innych; jest to stan duchowej uważności, w którym prowadzi was wasza duchowa natura, przemawiając z waszej boskości do boskich jaźni innych i stając się dla nich lśniącym światłem. Kiedy jesteście życzliwi dla innych, wasze światło świeci jaśniej niż jakakolwiek ciemność wokół was. Bycie życzliwymi dla innych, niezależnie od tego, co wam robią czy zrobili, pozwala wam pozostać w swej mocy i wybrać sposób, w jaki będziecie wchodzić w relacje z każdą osobą w waszym otoczeniu.

Życzliwość angażuje wasze ludzko/boskie partnerstwo, które jest najwyższym sposobem przejawiania się waszego światła. Poprzez nie wyrażacie swe mistrzostwo i widzicie nieograniczony potencjał w każdej sytuacji. Nie możecie się gniewać, jeśli wybierzecie życzliwość, nie możecie żywić urazy, czuć się zranieni czy rozczarowani. Życzliwość nie jest stanem robienia czegoś czy też zezwalania, by inni mieli nad wami przewagę; jest ona otwarciem, które zaprasza innych do doświadczania waszego światła w taki sposób, w jaki decydujecie się je wyrazić. Kiedy wybieracie, że jesteście życzliwi, opieracie się pragnieniu i przymusowi osądzania, a zamiast tego praktykujecie wybaczanie. Zaczynajcie każdą rozmowę w duchu przebaczenia, a w ten sposób żadna negatywność, jakiej moglibyście doświadczyć z czyjejś strony, nie utworzy połączenia z jakimś zranieniem czy urazą z waszej przeszłości. Bycie życzliwymi nie oznacza robienia czegoś dla innych, oznacza ono bycie uważnymi co do poziomu ich duchowego rozwoju i zrozumienia oraz sposobu, w jaki to wpływa na relacje z wami.

Jeśli podchodzicie do każdego z życzliwością, ustanawiacie energetyczną wibrację dla tej relacji i jesteście tymi, którzy prowadzą, a nie tymi, którzy podążają. Wasza życzliwość nie wymaga akceptacji od innych i czasami jej nie otrzymacie, ale dzięki niej nie będziecie osądzali siebie za brak docenienia ze strony innych. Życzliwość pozwala na to, by radość, miłość i pokój dominowały w każdej relacji. Ujrzyjcie swoją życzliwość jako dar, który stawiacie przed kimś, a potem pozwalacie im na zareagowanie na to w taki sposób, jaki wybiorą. Niech życzliwość będzie waszą prawdą, tak abyście nie byli rozpraszani przez czyjeś zranienia, urazy czy inne problemy. Życzliwość umożliwia wam odłączyć się od tego ze współczuciem, jeśli staje się to konieczne, i całkowicie uwolnić jakiekolwiek karmiczne energie, po to, aby wasze uzdrowienie było kompletne.

Wasz dar życzliwości otwiera drzwi dla nowych sposobów wchodzenia w relacje z ludźmi, które są wolne od konfliktu i strachu. Kiedy wybieracie życzliwość jako wibrację energetyczną, jaką chcecie się dzielić z innymi, stwarzacie uzdrowienie dla siebie i również im ofiarowujecie dar uzdrowienia. Stwarzacie także tę wibrację w otaczającym was świecie i na planecie, gdyż każda wasza chęć bycia życzliwymi dla innych i dla każdego zostaje zwielokrotniona i w tym świecie się manifestuje. Wyobraźcie sobie, w jaki sposób wyglądałby ten świat, gdyby każdy był życzliwy dla innych. Jest to coś, co możecie stworzyć dla siebie i dla świata, kiedy jesteście dla siebie nawzajem życzliwi. Utrzymujcie przestrzeń energetyczną dla życzliwości i wiedzcie, że każdy jej akt jest ważny w procesie uzdrowienia, jakiego Ziemia i ludzkość obecnie doznają. Nauczenie się bycia życzliwymi dla innych jest istotną częścią tego procesu i jest darem, jaki możecie ofiarować sobie i innym każdego dnia.


Przekazała Jennifer Hoffmann, 17 grudnia 2013
http://enlighteninglife.com/be-kind-to-each-other/
Przetłumaczyła wika   


1 comment:

  1. bardzo pozytywny wpis...czasami tak jest, że czytam właśnie taki tekst, ale nie dociera to do mnie tak od razu bezpośrednio, później czytam o tym w jakiejś książce i boom, taka bomba z opóźnionym zapłonem ;)...pozdrawiam!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.