11 January, 2011

Poszukuj z otwartym sercem

.

 
Czy jesteś poszukująca w swoim życiu, prosząc o spełnienie swoich pragnień, ale jesteś niepewna, jak to się objawi?  Czy chciałabyś ratownika, wybawiciela lub duchową obecność do wyprowadzenia cię ze stanu chcenia do manifestacji?  Jaki jest sekret do stworzenia pragnień twojego serca i czy boisz się,
że nigdy się tego nie nauczysz? Widzisz proces manifestacji jako wyzwanie jako takie, kiedy podchodzisz do tego z punktu widzenia umysłu, pustki i braku, które obserwujesz w każdym momencie i z punktu widzenia serca, które jest zamknięte na przyjmowanie.

 
Sekretem na ciągł
ą i rozwijającą się manifestację tego, czego pragniesz jest posiadanie otwartego serca.  Wszystko, czego potrzebujesz i chcesz w życiu jest dostępne, gdy twoje serce jest otwarte na przyjęcie.  Otwarte serce jest takie, które nie ma osądu i nie jest krytyczne, jest świadome własnej boskości, uważa, że zasługuje na wszystko czego pragnie i ufa we Wszechświat, że jest partnerem w tworzeniu.  Otwarte serce nie ma potrzeb, porusza się od spełnienia jednego pragnienia do następnego, zawsze uważając się za spełnione na każdym kroku.

 
Otwarte serce jest kochające i
nieprzywiązane, silne i pokorne, pewne siebie i wybaczające.  Istnieje w całości w najwyższych wibracjach twoich emocjonalnych energii.  Z otwartym sercem nie możesz mieć żałowania, smutku i rozpaczy.  Nie możesz gniewać się na swoich wrogów i na tych, którzy cię krzywdzą.  Nie można ograniczać się w żaden sposób albo karać siebie lub innych za to co się stało w przeszłości.  Tylko obecna chwila istnieje.  Twoje otwarte serce pamięta swoje połączenia i obfitość, która istnieje w przepływie energii, którą jest Wszechświat.

 
Otwórz swoje serce do otrzymywania, abyś mogla żyć w pełni manifestacji w każdej chwili.  Każdy moment ma potencjał, aby wypełnić pragnienia twojego serca.  Czy chcesz otrzymać i otworzyć swoje serce z miejsca chcenia do bycia w wypełnieniu? Postrzegaj swoje pragnienia za już spełnione, ponieważ
one tak naprawdę są  tak szybko jak o nie poprosisz.  Ufaj w boski czas i uwolnij emocje, które przypominają ci o braku i strachu, ponieważ ich niższe wibracje ograniczają twoje życie pod każdym względem.  Ograniczenie jest jednym wyborem i nieograniczoność jest innym. Uwolnij ból z przeszłości i otwórz swoje serce na pełnię swego potencjału. Twoje otwarte serce może doświadczyć bezwarunkową miłość i w nim możesz doświadczyć życie jako bankiet obfitości, radości i pokoju, bez wysiłku czy bólu.

przekazała Jennifer Hoffman, 10 październik, 2010
tłumaczyła Krystal

1 comment:

  1. piękny tekst, właśnie tego potrzebowałem :) Paul

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.