30 April, 2011

Wartość związków Połączenia, które istnieją między każdym z was i osoby, z którymi się kontaktujecie są oparte na wspólnych kontraktach dusz, karmie i obustronnych lekcjach. Każda interakcja, nie ważne jak długa lub krótka zawiera intencje duszy na uzdrowienie i naukę.  Nie ma przypadkowych spotkań lub związków.  Każdy z nich reprezentuje karmiczny cykl i otwarcie na twój cel uzdrowienia.  Gdy spotykasz się z każdą osobą lub z każdą relacją, skontaktuj się ze swoim  przewodnictwem, aby poznać cel tego związku, ponieważ każdy z nich służy ci na twojej drodze.

 
Ludzkie doświadczenie jest wymiarem nauki, które każda dusza przechodzi w celu powrotu do jedności. Widzicie siebie w pojedy
ńczym aspekcie chociaż jesteście zbiorem żyć, w których każde z nich przyczyniło się do aspektu waszej separacji.
Wasze życia są więcej niż linearne, są one wielowymiarowymi i wielopoziomowymi  doświadczeniami w szerokim zakresie energetycznych doświadczeń.  Poprzez połączenia z innymi osobami jesteście w stanie ponownie uchwycić esencję duszy i doprowadzić siebie z powrotem do całości w ciele, umyśle, emocjach i duchu.  Jest to możliwe, gdy jesteście świadomi wartości każdego połączenia i jego związku z wami i waszą podróżą w uzdrowieniu duszy.

 
Najtrudniejszymi związkami są te, którym dajecie najwięcej uwagi, ale nie zawsze są to najważniejsze lekcje duszy.  Czasami są to lekcje w otrzymywaniu, z którymi macie największe zmaganie.  Droga przezwyciężania, która na poziomie ego pozwala zweryfikować ostatnie walki jest ta, którą wybieracie do pomocy w godzeniu braku równowagi energetycznej, stracon
ą moc i wyzwania stworzone przez okrucieństwo, bezmyślność, nadużycia i zdradę przez innych.  Dzięki rezolucji tych lekcji czujecie się silniejsi, ale ich prawdziwym celem jest pomoc w powrocie do pełni.  Jak one wam służyły w odłączeniu od waszej mocy i jaki był plan waszej duszy do uzdrowienia?

 
Uzdrowienie przez połączenie i relacj
ę jest utracone, jeśli nie jesteś świadomy, że te dary są twoje w każdej interakcji.  Poproś swoich  przewodników i duszę o pomoc w pamiętaniu, że podróż życia jest dla uzdrowienia, którego celem jest zrównanie z twoją boskością.  Poszukuj możliwości uzdrowienia i ponownego połączenia ze  wszystkimi, aby otrzymać błogosławieństwa, które sobie udostępniłeś.  Są one twoim dziełem dla twoich celów i służą do twojego oświecenia, uzdrowienia i transformacji.  Bądź za nie  wdzięczny i chętnie je uwalniaj, kiedy przyjdzie na to czas, a wtedy wielowymiarowe drogi uzdrowienia, życia i bycia mogą się dla ciebie otworzyć.

27 marzec, 2011
Tłumaczyła Krystal

3 comments:

  1. POZDRAWIAM W MILOSCI I SWIETLE DZIEKUJE BARDZO POUCZAJACE CO ARCHANIOL URIEL PRZEKAZUJE,WZIELAM POD UWAGE TO PRZESLANIE, I PRZECZYTALAM MOJEMU HENIUSIOWI, JESTESMY ZE SOBOM KUPE CZASU BO OD 7/06/1986 ROKU/CZYLI 25 LAT, MIMO CIEZKIEGO UPARTEGO HARAKTERU , HENIUSIA KOCHANEGO JEST DOBROM DUSZYCZKOM,DOBRYM MEZEM DOBRYM TATUSIEM I CZLOWIEKIEM JAKOS NIE WYOBRAZAM SOBIE BYCIE BEZ NIEGO CZULABYM PUSTKE/ JAKBYSMY SIE ROZSTALI, WIEC NIE BIORE TEGO POD UWAGE, ON JEST DUSZOM CZLOWIEKIEM MA UCZUCIA NIEWOLNO RANIC Z BLACHYCH POWODOW CHOCBY NIE WIEM CO BYLO ,W MILOSCI I SWIETLE WSZYSTKIE PARY.

    ReplyDelete
  2. POZDRAWIAM WSZYSTKICH W MILOSCI I SWIETLE.

    ReplyDelete
  3. Dopóki Ludzie nawzajem nie zobaczą w sobie Chrystusa i Boga – co jest prawdą – nie zaczną się szanować na tyle aby stworzyć szczęśliwą Ziemię. Kapłani-Faryzeusze przeinaczyli Święte Nauki w tym Biblię – i nam udowadniają, że jesteśmy grzesznikami godnymi męki i tu na Ziemi i po śmierci. A który z nich udowadniał nam kiedykolwiek, że z racji tego, że Bóg w nas mieszka, że należy się nam szacunek jak samemu Bogu ? – i że z tego właśnie względu Bóg nas nigdy nie osądza lecz zawsze chce Zbawić – zjednoczyć ze Sobą - i uczynić szczęśliwymi i tu na Ziemi i w Niebie !

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.